KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326304
nr 1632 6304
Hans Bouman (1951), "Huvud". Signerad. Olja på pannå, daterad -93,25x20 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:19:04
100 kr